Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

„2во1“ Крем + Сапун NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен „2во1“ сапун + крема со екстракт од бисер (ги избелува темните дамки на кожата)

SKU: NDP-PH-6 Categories: , Tags: , ,

Nesti Dante Philosophia Cream

Збогатен со енергетски елементи за тонирање и потхранување.
Ја прават кожата нежна и свиленкаста, со неверојатен сјај.
Сапун со крем и екстракти од бисер за потхранување и избелување.

Product Cat

Brand

NestiDante

Scroll to top