Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун за Лифтинг NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за лифтинг на лице и тело 

SKU: NDP-PH-1 Категории , Ознаки: , ,

Збогатен со енергетски елементи за тонирање и потхранување, ја прави кожата
нежна и свиленкаста, со неверојатен сјај. Затегнување и прочистување на кожата
со екстракти од црешов цвет и витамини А и Е.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top