Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун за Лифтинг NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за лифтинг на лице и тело 

SKU: NDP-PH-1 Categories: , Tags: , ,

Збогатен со енергетски елементи за тонирање и потхранување, ја прави кожата
нежна и свиленкаста, со неверојатен сјај. Затегнување и прочистување на кожата
со екстракти од црешов цвет и витамини А и Е.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун за Лифтинг NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун за Лифтинг NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top