Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун од хавајска маракуја и гуава NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за омекнување и длабока хидратација на кожата (ги активира клетките)

SKU: NDTP - 2 Categories: , Tags: , , ,

Ја омекнува и длабоко ја хидрира кожата. Ја поттикнува синтезата
на кожата и ја одржува млада и активна.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун од хавајска маракуја и гуава NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун од хавајска маракуја и гуава NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top