Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун маслинка Сицилија NESTI DANTE 150гр

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен, потхранувачки сапун со маслиново масло и егзотични цветови (за сува и дехидрирана кожа, против брчки)

SKU: NDO03 Categories: , Tags: , ,

Палми, исконска вода и егзотични цветови, измешани со чисто маслиново масло.

За длабинско потхранување на сувата, дехидрирана кожа. 

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун маслинка Сицилија NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун маслинка Сицилија NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top