Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Ветрец NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за кислородна терапија на кожата

SKU: NDP-PH-2 Категории , Ознаки: , ,

Збогатен со енергетски елементи за тонизирање и потхранување. Комбинацијата на Хлорофил и Бамбус ќе ве освежат и опуштат.

Ја претвора сончевата, во енергија што може да се користи (слична структура како хемоглобинот во крвта).

Го подобрува преносот на кислород до кожата.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top