Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун со женшен и јачмен NESTI DANTE 250гр

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за затегнување и прочистување на кожата (без животински состојки)

SKU: NDT-BN-3 Categories: , Tags: , ,

Збогатен со активни состојки, органски женшен (тонизира и ревитализира) и
органски јачмен (антиоксидант и прочистувач).
Го ослободува умот и телото.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун со женшен и јачмен NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун со женшен и јачмен NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top