Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун смоква и млеко од бадем NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од смоква и млеко од бадем (за смирување и хидратација)

SKU: NDF01 Categories: , Tags: , , ,

Екстра нежен растителен сапун, создаден од сончевите одбрани фиренциски овоштарници.
Збогатен со елементи на овошје. Сапун за баршунаст изглед првенствено наменет за нормален тип на кожа. Смирува и ја хидрира кожата.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун смоква и млеко од бадем NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун смоква и млеко од бадем NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top