Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун маслинка и мандарина NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за подмладување, хидратација и чистење на порите (стимулира производство на колаген)

SKU: NDF06 Categories: , Tags: , , ,

Мандарината на кожата и обезбедува витамин Б, калиум, фолна киселина, бета-каротен, калиум –
состојки кои се потребни за младешки изглед и хидратација. Витаминот Ц од мандарината стимулира производството на колаген и со тоа придонесува за намалување на брчките. Ги чисти затнатите пори на кожата.

Ако имате проблеми со акни или други кожни болести, мандарини може да помогне.
Во комбинација со малсиновото масло, ја потхранува сувата, остарена кожа и и ја враќа младоста.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун маслинка и мандарина NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун маслинка и мандарина NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top