Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чоколаден сапун со темно какао NESTI DANTE 200гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од црно чоколадо за концентрација (анти-воспалителен)

SKU: NDCH-4 Categories: , Tags: , , ,

Арома на чисто црно какао, што неодоливо ги милува сетилата со топло примамливо чувство (немојте да го јадете)!
Ја подобрува концентрацијата и е одлична анти-стрес терапија.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чоколаден сапун со темно какао NESTI DANTE 200гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чоколаден сапун со темно какао NESTI DANTE 200гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top