Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чоколаден сапун со темно какао NESTI DANTE 200гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од црно чоколадо за концентрација (анти-воспалителен)

SKU: NDCH-4 Категории , Ознаки: , , ,

Арома на чисто црно какао, што неодоливо ги милува сетилата со топло примамливо чувство (немојте да го јадете)!
Ја подобрува концентрацијата и е одлична анти-стрес терапија.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top