Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Бел тигар (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со Афродизијак од бел чај, хибискус и млеко од баобаб

SKU: NDC - 3 Categories: , Tags: , , ,

Арома која ќе ги опфати Вашите сетила со својата заводлива различност.
За неодоливи и фасцинантни лица, со мирис на бел чај, хибискус и млеко од баобаб.
Остава мирис на таинственост и префинетост. Впечатливо зебрасто пакување,
го обвиткува овој сапун со сензуално воодушевување.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Бел тигар (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Бел тигар (со Афродизијак) NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top