Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чоколаден сапун со ментол NESTI DANTE 200гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен, хранлив сапун за подобра циркулација (анти-воспалителен)

SKU: NDCH-1 Categories: , Tags: , , ,

Потсетува на најдобрите чоколади со мента каде сензуалната арома на црно какао е освежена со стимулативна свежа мента.

Кога може да уживате во чоколадата без чувство на вина заради своите калории?

Тоа е Нести Чоколада, нова линија која ја креираа Фирентинските мајстори за сапуни.

Со терапевтско дејство, за здрава кожа.

 

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чоколаден сапун со ментол NESTI DANTE 200гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чоколаден сапун со ментол NESTI DANTE 200гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top