Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун калинка и црна рибизла NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за зголемен доток на кислород (за нега и балансиран pH)

SKU: NDF03 Categories: , Tags: , , ,

Лековита мешавина, богата со витамин Ц, потоа со витамините Е, Б1, Б2, бета каротен и
пантотенска киселина, минерали калциум, железо, калиум, цинк и селен.
Ги збогатува клетките со кислород, со 4 пати поголема оксидативна моќ
од црвеното вино и зелениот чај. За нега и балансиран pH.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун калинка и црна рибизла NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун калинка и црна рибизла NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top