Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун калинка и црна рибизла NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за зголемен доток на кислород (за нега и балансиран pH)

SKU: NDF03 Категории , Ознаки: , , ,

Лековита мешавина, богата со витамин Ц, потоа со витамините Е, Б1, Б2, бета каротен и
пантотенска киселина, минерали калциум, железо, калиум, цинк и селен.
Ги збогатува клетките со кислород, со 4 пати поголема оксидативна моќ
од црвеното вино и зелениот чај. За нега и балансиран pH.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top