Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун златна природа NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со мирис на бујни црвени булки и пченица 

SKU: NDT-4 Categories: , Tags: , , ,

Драгоцените својства на пченицата што се испреплетуваат со бујните црвени булки,
создавајќи топол мирис на мистичен симбол на есенцијалноста. Снажниот мирис на овој сапун
ќе ве одведе во скриените предели на селските царства.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун златна природа NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун златна природа NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top