Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун термални води NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со терапевтско дејство на термални води  

SKU: NDT-1 Categories: , Tags: , , ,

Убавина и хармонија на духот и телото кои помагаат за пронаоѓање на виталната снага.
Нурнете во длабочините и пронајдете делче од своите сништа во синилото
на освежителните мирисни ноти.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун термални води NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун термални води NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top