Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун лаванда NESTI DANTE 100гр

Цена: 70 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од лаванда (ја заштитува природната бариера на кожата)

 

SKU: NDDF01 Categories: , Tags: , ,

Сурово растително масло од лаванда, сварено по стара рецепта со коктел
од додадени лековити тревки, за регенерација на кожата.
Не ја суши кожата и не предизвикува лупење. Миењето на кожата е нежно и деликатно.
Ја заштитува природната бариера на кожата.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун лаванда NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун лаванда NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top