Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун алое вера NESTI DANTE 100гр

Цена: 70 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од алое (против акни, црвенило и брчки)

 

SKU: NDDF04 Categories: , Tags: , ,

Негуваната Клеопатра, својата сјајна кожа ја одржувала со алое вера.
Овој благотворен сапун, ја одржува влажноста, сјајот и еластичноста на кожата.
Се користи за ублажување на иритации, црвенило и успешно ги израмнува брчките.
Против акни, прави убава ексфолијација на кожата.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун алое вера NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун алое вера NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top