Табуретка RESTPRO® Expert 2 Cream

Цена: 3,900 ден

Најавете се за салонска цена

Оригинална анатомска форма, со прилагодлива висина. Заборавете на болката во грбот!

SKU: RP016/C-1 Categories: , Tags: , ,

RESTPRO® Expert 1

Важен успешен дел од секој салон за убавина е професионализмот и расположението на терапевтот, што често зависат од условите на неговата / нејзината работа. Ве молиме опремете се со квалитетна табуретка RESTPRO® Expert 1 со прилагодлива висина! RESTPRO® Expert 1 има оригинална анатомска форма што помага да се одржи правилно држење на телото. Сега нема да се заморувате за време на процедурата – заборавете на болката во грбот! Тркалата на столчето го олеснуваат преместувањето на неопходното место, додека ногарките изработени од издржлива пластика и гумените тампони, му го продолжуваат рокот на траење.
Тапацирот на столот е направен од “Skin Touch” материјал, па тоа ќе изгледа како нов за долго време. Мека филер направен од полиуретанска пена обезбедува дополнителна удобност за време на најдолгите процедури. Размислете за вашата погодност со RESTPRO® Expert 1!

Порачајте достава до вашиот салон или дојдете во нашата продавница за да го видите креветот.

Нашата адреса е: Народен Фронт 5/1-2, Скопје

 

Спецификација:

  • Прилагодлива висина од 47 см до 62 см
  • Материјали: со кои се соочува – висок квалитет на винил, нозете – издржлива пластика, тампон – железо
  • Максималното оптоварување е 100 кг
  • Удобно полнење направено од мека полиуретанска пена од 4 cm дебелина
  • Се расклопува– спакуван во компактна кутија 17 x 53 x 53 cm
Brand

Restpro

Scroll to top