Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Додаток (работна масичка) за помошна количка DEPILEVE

Цена: 1,700 ден

Најавете се за салонска цена

ја проширува површината на работната количка (со жлебови за додавање на 2 дополнителни фиоки)

SKU: 6239-1 Категории , Ознаки: , ,

Ја проширува работната површина на работната количка.

Со странични жлебови, за прикачување на дополнителни 2 фиоки на количката.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top