Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стол со потпирач RESTPRO® MS01 Black 1

Цена: 6,100 ден

Најавете се за салонска цена

Мекиот, ортопедски потпирач се прилепува на грбот. Ќе ви обезбеди убава поддршка во работењето.

SKU: 6065 Категории , Ознаки: , ,

RESTPRO® MS01 Black 3 

Козметичар сте, терапевт или фризер? И баш во моментов барате удобен стол за вас додека работите? RESTPRO® MS01 Black 3 е тоа што ви треба. Лесно се ракува и има опција за прилагодување на висината. Тапацирана со “Skin Touch” материјал, со ногарки од супер-отпорна пластика. Бидете сигурни дека ќе ви трае со години! Мекиот, ортопедски потпирач што убаво легнува на грбот, ќе ви обезбеди убава поддршка во работењето. Благодарение на тркалата, лесно можете да го поместите столот на вистинското место.

Порачајте достава до вашиот салон или дојдете во нашата продавница за да ја видите табуретката.

Нашата адреса е: Народен Фронт 5/1-2, Скопје

 

Спецификација:

  • Максимално оптоварување: 135 кг
  • Тежина: 6,6 кг
  • Висина: прилагодлива од 44 см до 58 см
  • Назад: прилагодлив од 76 см до 90 см
  • Дијаметар на седиштето: 38 см
  • Пополнувач: мека пена полиуретан висина 10 см
  • Материјал за обложување: издржлив PVC, винил седиште

 

Порачајте достава до вашиот салон или дојдете во нашата продавница за да ја видите табуретката.

Нашата адреса е: Народен Фронт 5/1-2, Скопје

 

 

Product Cat

Brand

Restpro

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top