Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стол за терапевт RESTPRO® MS04 Black

Цена: 6,100 ден

Најавете се за салонска цена

Овој стол е одлична опција за терапевт за масажа, козметолог и други мајстори за убавина

SKU: 6064 Категории , Ознаки: , ,

Професионален стол RESTPRO® MS04

Стол RESTPRO ® MS04 е совршено анатомско решение додека правите масажа или третман! Сега ќе се чувствувате пријатно во текот на целиот работен ден, а корисниците сигурно ќе ја забележат насмевката на вашето лице! Овој стол е одлична опција за терапевт за масажа, козметолог и други мајстори за убавина. RESTPRO® MS04 комбинира компактност и погодност. Столот многу лесно се движи благодарение на тркалата, а специјалниот ергономски облик на седиштето, ќе ви ја направи работата вистинско уживање. Поради својот едноставен дизајн, овој стол е сигурен асистент на секој професионалец!

Тапацирот од “Skin Touch” материјал и мекиот филер на задниот дел од столицата, ја обезбедуваат долговечноста на овој стол, а неговата висина лесно може да се прилагоди. Цел ден сте на нозе, заслужувате анатомска потпора, за да го одморите грбот. Побрзајте за да ја купите квалитативната и стилска столица RESTPRO® MS04 додека уште има на залиха! Многу брзо се троши.

Порачајте достава до вашиот салон или дојдете во нашата продавница за да го видите столот.

Нашата адреса е: Народен Фронт 5/1-2, Скопје

 

Спецификации:

Максимална издржливост:  135 kg
Нето Тежина: 9,5 кг / 4,3 кг
Опсег на висина: 20,8 “/53см ~ 28,7” / 73см
Големина на седиштето: дијаметар од 15 “/ 38cm
Пена: 5cm пена во анатомското седиште
Материјал: трајни PVC винил тапацир.

 

 

Brand

Restpro

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top