Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стол за масирање и тетовирање RESTPRO® Relax Cream

Цена: 9,900 ден

Најавете се за салонска цена

Одличен за масажа на вратот и масажата на главата. Погоден за тетовирање.

SKU: RP005/C Категории , Ознаки: , , ,

Мултифункционален стол RESTPRO® Relax – идеално решение за масажа и тетовирање!

Удобен професионален стол, со прилагодлива висина, што му овозможува на клиентот да ја заземе најудобната позиција напред-назад, одличен за масажа на вратот и масажата на главата. Погодна за тетовирање. Столот има метална рамка за сила и безбедност, а гумените перничиња на нозете обезбедуваат дополнителна стабилност на мазни површини. Високо-квалитетниот винил слој и мекото полнење, даваат чувство на удобност дури и за време на најдолгите процедури. За зголемување на удобноста, столчето има потпирач за глава и потпирач за раце. Овој стол е идеален не само за вашиот салон, туку и за домашни посети. Разликата од RESTPRO® Relax, ќе ја приметите од лицето на клиентите!

 

Порачајте достава до вашиот салон или дојдете во нашата продавница за да го видите столот.

Нашата адреса е: Народен Фронт 5/1-2, Скопје

 

Вклучува:

  • Потпирач за глава
  • Перница за грб
  • Стол за масажа
  • Седиште
  • Ален клуч
  • Торба

Рамка: метал
Димензии: 110-135 x 60 см
Прилагодлива висина: 110-135 см
Големина на пакетот: 99cm x 19cm x 51cm
Тежина: 9 кг

Product Cat

Brand

Restpro

Scroll to top