Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Beard Club – сапун за бричење 150мл.

Цена: 270 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: bc031 Category:

Растителен сапун за бричење. Извонредно ја омекнува и подготвува брадата за бричење.

Scroll to top