Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Четка за талк (со рервоар за пудра) TERMIX

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена

четка за чистење на влакна од вратот и лицето (од шишање), за прецизна и чиста работа

SKU: TX08 Категории , , Ознаки: , ,

Ултра-мека четка за чистење на влакна од вратот и лицето (од шишање). Избор од 2 луксузни бои: цена или сребрена со млечно бела четка.  Одлична е за професионални фризери, за прецизна и чиста работа.

Додаток: контејнер за пудра против иритација на кожата (особено погоден за многу чувствителна кожа).

Product Cat

,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top