Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Престилка Beard Club

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

Ергономски дизајн со дрвена рачка.

SKU: BC039 Category: Tags: ,
Scroll to top