Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Активатор за боја за брада 150мл.

Цена: 80 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC029 Категорија
Scroll to top