Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за Брада со мирис на Килибар BEARD Club 50мл

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

Природно ароматизирано масло за брада кое ја уредува, омекнува, заштитува и навлажнува брадата

SKU: BC004 Category: Tags: , ,

Природно ароматизирано масло за брада кое ја уредува, омекнува, заштитува и навлажнува брадата, отстранувајќи го фризи-ефектот. Ја намалува дехидратацијата на кожата, го ублажува чешањето и иритациите. Достапно во два нежни мириси: Цитрус и килибар.

Употреба: Ставете неколку капки на целата брада, а потоа исчешлајте.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за Брада со мирис на Килибар BEARD Club 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за Брада со мирис на Килибар BEARD Club 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top