Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за раст на ноктите CRISNAIL 14мл

Цена: 170 ден

Најавете се за салонска цена

Калциум, Соја и Витамини за стимулирање на растот на ноктите

SKU: 67TE-8 Категорија Ознаки: , , ,

Total Care- Целосна нега со Калциум, Соја и Витамини за стимулирање на растот на ноктите.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top