Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лила лакови за нокти CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

отпорни на пукање и контакт со детергенти, брзо се сушат (со UV заштита)

SKU: 6725/9 Category: Tags: , ,

НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !

ГУСТИНА – идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми
ИЗБОР на БОИ
МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ – штедите време и пари
ИЗДРЖЛИВОСТ – отпорни на пукање и контакт со детергенти
УВ ЗАШТИТА – ги штитат ноктите да не пожолтуваат

Product Cat

Виолетови лакови- нијанси:

Cassis Night 189, Celebration Purple 192, Dark Violet 185, Grape Purple 195, Light Grape 216, Light Malva 217, Lila 218, Mauve Spring 260, Metal Violet 187, Prune 181, Purple la 276, Red Wine 153, Sexy Mauve 188, Supreme Violet 252, Violet Fashion 254, Violet Imperial 231, Violeta Paris 275

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лила лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лила лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top