Огнени лакови за нокти CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

отпорни на пукање и контакт со детергенти, брзо се сушат (со UV заштита)

SKU: 6725/5 Category: Tags: , ,

НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !

ГУСТИНА – идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми
ИЗБОР на БОИ
МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ – штедите време и пари
ИЗДРЖЛИВОСТ – отпорни на пукање и контакт со детергенти
УВ ЗАШТИТА – ги штитат ноктите да не пожолтуваат

Product Cat

Портокалови лакови- нијанса:

Apricot 278, Blues Red 173, Brown Red 196, Classic Red 166, Coral 225, Dark Red 157, Glam Orange 197, Glossy Red 186, Love Cherry 179, Metallic Red 156, Orange Moda 240, Passion Red 165, Perfect Red 127, Real Red 147, Red 198, Red Summer 155, Rouge Lave 228, Rouge Sud 242, Saumon 226, Toxic Red 146

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Огнени лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Огнени лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top