Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Супер-интензивен сјај за нокти CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

супер-интензивен сјај и продолжување на трајноста на лакот

Ultra Shine Top Coat– Супер-интензивен сјај и продолжување на трајноста на лакот.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер-интензивен сјај за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер-интензивен сјај за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top