Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Зелени лакови за нокти CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

отпорни на пукање и контакт со детергенти, брзо се сушат (со UV заштита)

SKU: 6725/8 Category: Tags: , ,

НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !

ГУСТИНА – идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми
ИЗБОР на БОИ
МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ – штедите време и пари
ИЗДРЖЛИВОСТ – отпорни на пукање и контакт со детергенти
УВ ЗАШТИТА – ги штитат ноктите да не пожолтуваат

Product Cat

Зелени лакови- нијанса:

Military Olive 207, Military Vert 205, Pistache 213, Verde Glam 232, Vert Backstage 239, Vert Nuit 202, Vert Pacifique 214, Vert Precieux 255, Warm Green 219

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зелени лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зелени лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top