Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кератински зацврснувач (за цврсти нокти) CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

ги пополнува шуплините на ноктот со кератин 

Nail Force Strengthener– Кератински зацврснувач за поцврсти нокти.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кератински зацврснувач (за цврсти нокти) CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кератински зацврснувач (за цврсти нокти) CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top