Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Туфери за нокти 250 парчиња (5x5cm) CRISNAIL

Цена: 170 ден

Најавете се за салонска цена

меки марамчиња за чистење на нокти и остатоци од гел (не остава влакненца)

SKU: 6603 Category: Tags: , ,

Меки марамчиња за чистење на нокти и остатоци од гел.
За пребришување на ноктот за време на маникир третман.
Специјална патент техника (не пушта влакненца).

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Туфери за нокти 250 парчиња (5x5cm) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Туфери за нокти 250 парчиња (5x5cm) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top