Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лакови за нокти (француски маникир) CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

отпорни на пукање и контакт со детергенти, брзо се сушат (со UV заштита)

SKU: 6725/4 Category: Tags: , ,

НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !

ГУСТИНА – идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми
ИЗБОР на БОИ
МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ – штедите време и пари
ИЗДРЖЛИВОСТ – отпорни на пукање и контакт со детергенти
УВ ЗАШТИТА – ги штитат ноктите да не пожолтуваат

Product Cat

Француски нокти- нијанса:

100, 101, 102, 103, 159, 160, 164

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лакови за нокти (француски маникир) CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лакови за нокти (француски маникир) CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top