Мини-Сет (металик) CRISNAIL 4 x 3,5мл

Цена: 270 ден

Најавете се за салонска цена

галактичен сет за нокти од иднината

SKU: 6944 Category: Tags: , ,

• Густина – идеална за артистички декорации, можност за
имагинација и обликување на разни форми

• Максимална покривност – штедите време и пари

• Издржливост – отпорни на пукање и контакт со детергенти

• УВ Заштита – ги штитат ноктите од пожолтување

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини-Сет (металик) CRISNAIL 4 x 3,5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини-Сет (металик) CRISNAIL 4 x 3,5мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top