Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фиксатор на излупени нокти CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

супер сјаен топ, за неутрализација на жолтилото

Lac Fix- Без Ацетон! Формула за зацврстување на оштетени, напукнати нокти.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фиксатор на излупени нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фиксатор на излупени нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top