Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за Кутикули од Манго 30мл

Цена: 295 ден

Најавете се за салонска цена

за обновување и освежување на ноктите и кутикулите

SKU: 6774 Категорија Ознаки: , ,

Супер-хидратантно Масло од Манго за кутикули Crisnail 30 ml
Се користи за обновување и освежување на ноктите и кутикулите.

Особено е препорачливо за третман на разранета кожа околу ноктот,
по завршување на надградба на ноктите или по отстранување на типсови.

За разлика од другите масла за кутикули, не се отстранува пред да се лакирате
(не го одвојува лакот од ноктот и лакот подолго трае).

Содржи концентриран Е Витамин и Парафин. 

Product Cat

, , ,

Brand

Crisnail

Scroll to top