Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Мини-Сет (за црвени нокти) CRISNAIL 4 x 3,5мл

Цена: 270 ден

Најавете се за салонска цена

комплет со црвен и француски маникир

SKU: 6726-2 Категорија Ознаки: , ,

• Густина – идеална за артистички декорации, можност за
имагинација и обликување на разни форми

• Максимална покривност – штедите време и пари

• Издржливост – отпорни на пукање и контакт со детергенти

• УВ Заштита – ги штитат ноктите од пожолтување

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top