Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Потиснувач на кутикули CRISNAIL (4 типа)

Цена: ден390 ден

Најавете се за салонска цена

нежен алат за отстранување на мртвите кутикули и фино обликување на плочката на ноктот

Дрвен обликувач на кутикули – двостран
Нежен алат за потиснување на кутикулите, отстранување на мртвите кутикули
и фино обликување на плочката на ноктот.

Product Cat

, ,

Потиснувач на кутикули- тип:

Метален потиснувач, Оранж стапче долго, Оранж стапче кратко, Пластичен потиснувач

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Потиснувач на кутикули CRISNAIL (4 типа)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Потиснувач на кутикули CRISNAIL (4 типа)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top