Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за неутрализација на жолтило CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

супер сјаен топ, за неутрализација на жолтилото

SKU: 67TE-3 Категорија Ознаки: , , ,

French Manicure Top Coat– Супер сјаен топ, за неутрализација на жолтилото.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top