Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Клипер за Сечење Типсови GNAIL

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

клипер за професионално кратење на типсови

SKU: 6591 Category: Tags: , ,

Клипер за професионално кратење на типсови.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Клипер за Сечење Типсови GNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Клипер за Сечење Типсови GNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top