Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Мини Сушач за нокти

Цена: 190 ден

Најавете се за салонска цена

го суши лакот за неколку секунди

SKU: 6602 Category: Tags: , ,

Се брзате, а сакате совршено налакирани нокти?
Овој мини-моќен апарат, ќе ги исуши вашите нокти додека да трепнете.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини Сушач за нокти”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини Сушач за нокти”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top