Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Диспензер за Течност GNAIL 200 мл

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

Погоден и многу практичен за разни видови на течности при маникир (ацетони, лосиони…)

SKU: 6762 Category: Tags: , ,

Погоден и многу практичен за разни видови на течности при маникир (ацетони, лосиони…)

Product Cat

, ,

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Диспензер за Течност GNAIL 200 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Диспензер за Течност GNAIL 200 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top