Гелови во Боја (Неон) GNAIL 5мл

интензивни неон нијанси, за силен впечаток

Clear
SKU: GN100 - 1 Категории: Tags: , ,
Сподели

G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.
Одлично се комбинираат и мешаат со другите гелови.
Благодарејќи на елиминацијата на акрилната киселина од составот, G-Nail геловите
подобро влијаат врз природниот нокт од стандардните УВ гелови.
Средно густи, самонивелирачки, обезбедуваат лесна работа.

БЕЗ КИСЕЛИНИ ! ! !

Напомена: боите на сликите може да се резликуваат од реалните
поради технички причини
Време стврднување во 36W лампа – 2 минути.
Широка палета на избор на бои.

Пакување: 5г.

Гелови во Боја (Неон) GNAIL 5мл
Product Cat

Неон гел- боја:

Neon Coral, Neon Light Pink, Neon Rubby Pink, Neon Yellow

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.