Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гелови во Боја (Еднобојни) GNAIL 5мл

Цена: 190 ден

Најавете се за салонска цена

Еднобојни долготрајни гелови, за елегантен изглед

SKU: GN100 - 3 Категорија Ознаки: , ,

G-Nail линија на колор гелови со шарена палета на уникатни и модерни бои.
Одлично се комбинираат и мешаат со другите гелови.
Благодарејќи на елиминацијата на акрилната киселина од составот, G-Nail геловите
подобро влијаат врз природниот нокт од стандардните УВ гелови.
Средно густи, самонивелирачки, обезбедуваат лесна работа.

БЕЗ КИСЕЛИНИ ! ! !

Напомена: боите на сликите може да се разликуваат од реалните
поради технички причини
Време стврднување во 36W лампа – 2 минути.
Широка палета на избор на бои.

Пакување: 5г.

Product Cat

Еднобоен гел- боја:

Autmn Brown, Autmn Sky, Baby Blue, Baby Girl, Beige, Blue Lagoon, Blue Water, Business Red, Cantaloupe, Carmel Red, Chocolate Candy, Cinnamon Dream, Classic Wine, Copacabana Beach, Dark Chocolate, Dark Red Lips, Dark Violet, Dark Violet Dream, Dream Pink, Express latte, Foxy Red, Fresh Green, Fudge Brown, Gold Pumpkin, Green Garden, Green Glass, Grey Mouse, Indigo Blue, Juice Yellow, Juicy Cherry, Leaf Path, lemon Tree, Light Berry, Light Pink, Limoncello, Luminous Ciclamen, Magic Orange, Mint Green, Mustard Sause, October Sky, Old Plum, Orange, Peach Skin, Purple Plum, Rainy Blue, Red Code, Red Hot Chilly Peppers, Red Wine, Ripe Plum, Sandstorm, Sky Blue, Sunny Appricots, Sweet Heather, Sweet Pink, Sweethearth Red, Taupe Stones, Vanilla Pudding, Violet Cream, White Angel, Windy Sky, Wonder Plum

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top