Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Економично пакување Отстранувач на лак GNAIL 570 мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

беспрекорно и лесно ги отстранува и најтемните нијанси на лак

SKU: GN022 Category: Tags: , ,

Беспрекорно и лесно ги отстранува и најтемните нијанси на лак.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Економично пакување Отстранувач на лак GNAIL 570 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Економично пакување Отстранувач на лак GNAIL 570 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top