Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Завршен сјај без пребришување (се пече) GNAIL 15мл

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

Ги пополнува пукнатините на ноктот, ја заштитува бојата на гелот.

Кога надградбата е готова, ноктот се премачкува со овој сјаен ТОП и се пече на лампа. Ги пополнува пукнатините на ноктот, ја заштитува бојата на гелот и дава блескав финиш.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Завршен сјај без пребришување (се пече) GNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Завршен сјај без пребришување (се пече) GNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top