Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Четка со прилагодување на должината No. 4 KOLINSKI

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

две должини во една иста четка (на расклопување)

SKU: 6555 Категорија Ознаки: , ,

Две должини на располагање во една иста четка. Оваа модерна четка на расклопување,
совршено се прилагодува на движењата на раката.

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top