Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Отстранувач на Гел лак (soak off) CRISNAIL 400 мл

Цена: 1,290 ден

Најавете се за салонска цена

се чека 10-15 мин. ноктот да се разложи (гел-ноктот пука и лесно се отстранува)

SKU: 6842 Category: Tags: , ,

Средството се нанесува на памукче и се нанесува на гел-ноктот.
Врз него, ноктот се обвиткува во алуминиумска фолија.

Се чека 10-15 мин. ноктот да се разложи.
Гел-ноктот пука и лесно се отстранува.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Отстранувач на Гел лак (soak off) CRISNAIL 400 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Отстранувач на Гел лак (soak off) CRISNAIL 400 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top