Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Зебра турпија за моќен финиш (двострана) CRISNAIL

Цена: 65 ден

Најавете се за салонска цена

луксузна турпија со зебра принт (за завршно полирање и обликување)

Луксузна турпија со цветен принт, за завршна обработка на ноктите (полирање и обликување).

 

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top